O firmie

LUBUSKIE CENTRUM KSIĘGOWOŚCI I FINANSÓW to biuro, które identyfikuje się z potrzebami swoich Klientów oraz służy im swoją wiedzą w bieżącej pracy. Właścicielką jest Elwira Teśluk mająca ukończoną Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu oraz skończone podyplomowe studium rachunkowości, podyplomowe studium analizy finansowej, podyplomowe studia podatkowe w Wyższej Szkole Zarządzania i Finansów.

Przedsiębiorstwa na rzecz, których świadczymy usługi prowadzą działalność jako spółki prawa handlowego, spółki cywilne, a także jako osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

LUBUSKIE CENTRUM KSIĘGOWOŚCI I FINANSÓW współpracuje w zależności od potrzeb zgłaszanych przez Klientów z:

- kancelarią adwokacką, radcowską, notarialną,
- biegłym rewidentem,
- administratorem systemów informatycznych,
- bankami, firmami leasingowymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi.

LUBUSKIE CENTRUM KSIĘGOWOŚCI I FINANSÓW reprezentuje oraz pomaga swoim Klientom w kontaktach z ZUS, US i innymi instytucjami w zależności od potrzeb.

LUBUSKIE CENTRUM KSIĘGOWOŚCI I FINANSÓW zapewnia całkowite bezpieczeństwo i zachowanie w tajemnicy baz danych oraz informacji przekazanych przez Klientów - również po ewentualnym zakończeniu współpracy - dzięki stosowaniu odpowiednich procedur w tym zakresie oraz wysokiej etyce zawodowej pracowników biura.

LUBUSKIE CENTRUM KSIĘGOWOŚCI I FINANSÓW wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów proponuje odbiór i dostarczanie dokumentacji w siedzibie klienta.

Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów !Na skróty

Kalkulator

Wskaźniki

kalendarz